NEDEN YURT ?

Neden Yurtta Kalmalıyım ?

 

Derin Rezidans Kız Öğrenci Yurdu, konum olarak Adnan Menderes Üniversitesi’ne en yakın yurt olma özelliğiyle birlikle Aydın Forum Alışveriş Merkezi’nin yanındadır.

Yurdumuz ana cadde üzerinde olmasından dolayı tüm toplu taşıma araçlarına yurdumuzun önünden binilebilmektedir.

Üniversiteyi kazanan öğrencilerin ilk aklına gelen “Nerede kalacağım?” sorusu kolayca; “Yurt ya da ev”olarak cevaplandırılır.Sizin için, hangisinin daha avantajlı ve doğru tercih olduğuna bir bakalım. Evde kalmak isteyen öğrenci, tanımadığı bir çevrede öncelikle;

-Ev bulmak,
-Kiralamak,
-Temizlemek,
-Eşya satın almak,
-Döşemek (vb) gibi sıfırdan bir ev kurmanın zorluklarıyla birlikte, bunun yüksek parasal maliyetini de karşılamak durumundadır.Bu zorluklar bir şekilde aşılmış olsa bile, evde kalan öğrenci:
-Yemek,
-Çamaşır,
-Bulaşık,
-Temizlik,
-Sosyal çevre bulma, gibi zaman kaybettiren; bunlardan daha da önemlisi,
-Güvenlik gibi yaşamı doğrudan etkileyen, büyük sorunların sürekli baskısı altında kalmaktadır.Bu nedenlerledir ki biz size çok daha güvenli bir ortamda; daha ekonomik, daha rahat, daha sorunsuz yaşanan yurtlarımızı öneriyoruz…

Çünkü: 

-Yurtlarımızda evde yaşanan sorunların hiç birisi yaşanmaz.
-Yurtlarımızda yemek yapma,bulaşık yıkama sorununuz olmaz.
-Çamaşır makineleri ve ütü odaları sayesinde çamaşır derdiniz olmaz.
-Görevliler odanızı temizlediği için temizlik probleminiz olmaz.
-Kira, elektrik, su, telefon, internet faturaları yatırmak için zaman kaybınız olmaz.
-Ulaşım sorununuz olmaz. Bunlardan artan zamanı da çalışma ve etüt odalarında,gelecekteki başarınızı şekillendirmek için kullanabilirsiniz.

Ayrıca:24 saat sıcak su ve ısınma için ekstra bir ödeme yapmadan; gece-gündüz görevlileri ve kurulu kamera sistemiyle sağlanan güvenli bir ortamda; ilgi ve tercihlerinize göre sizi kabul etmeye hazır bir sosyal çevre içinde,çok daha ekonomik,çok daha kaliteli bir yaşam,sizi beklemektedir.

× Bize yazın !